INTER MČR Ledeč n. Sázavou

V neděli 5. května odjel náš team v kompetní sestavě svůj první podnik INTER mistrovství ČR pod hlavičkou CAMS. Volné  tréninky i kvalifikace se odjely na blátě, jelikož v noci pršelo, během dne trať vysychala a bláto se vyházelo. V kvalifikaci se naším jezdců, celkem dařilo, Jiří Vašíček v kubatuře MX2 obsadil 22. místo s časem 3:13.830. V kvalifikaci OPEN se nejvíc vedlo Petrovi, který obsadil druhou pozici za F. Neugebauerem s časem 2:32.722, Tomáš Lhotský jako 9. a Láďa na 11. místě.

Těsně před 14h se na start postavili jezdci třídy MX2, Jiří Vašíček zajel první rozjížďku na krásném 13. místě a připsal si 8b., následovala třída OPEN, i tam se klukům dařilo, Petr obsadil druhé místo a sbíral 22b., Tomáš na 11. místě s 10b. a Láďa o tři pozice za ním si připsal 7b.

Před startem druhé jízdy MX2 začalo velmi pršet, přesto, že se trať rozbahňila zvládl Váša dojel na 12.místě za které získal dalších 9.b, v průběžném pořadí je zatím na 9. místě(17b.).

V druhé rozjížďce MX OPEN start nejlépe vyšel Smitkovi a tak si připisuje holeshot. Petra závody na bahně baví, takže si prvenství udržel až do cíle(25b. a 1b. za nejrychlejší kolo), i Tomáš dojel v top ten na krásném 8. místě a za tuhle jízdu si připisuje dalších 13b., i Láďovi Červenkovi se zadařilo a cílem projel na 10. místě(11b.). V průběžném pořadí jsou na tom kluci velmi dobře: MX OPEN :Petr Smitka – 1.místo(48.b), Tomáš Lhotský – 8.místo(23b.), Ladislav Červenka – 11.místo(18b.)